Sierpniowe spotkani z gwiazdami.

Każdego roku w Międzyzdrojach odbywają się huczne imprezy organizowane dla przyjeżdżających do tego miejsca aktorów z całej Polski. Każdy, kto lubi oglądać kinowe sensacje i seriale, może zostać tutaj na kilka dni i świetnie się bawić. Dobrym wyborem na te dni będą oferty noclegowe na Międzyzdroje noclegi, które mieszczą się w niedalekiej okolicy od Promenady Gwiazd, gdzie odbywają się liczne imprezy. Promenada jest to miejsce, w którym co roku można spotkać inne gwiazdy, oraz ich wiernych fanów i wielbicieli, którzy pokochali ich na ekranach telewizora.

Podobne wpisy:

 • Brak podobnych publikacji:

Related entries

Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! reddit

4 comments on Sierpniowe spotkani z gwiazdami.

 1. oktawia00 pisze:

  zgadzam się ! mimo iż wiele lat temu byłam w Międzyzdrojach to jednak pamiętam ile uroku ma w sobie :) trzeba się tam wybrać jeszcze :)

 2. Antoni pisze:

  co prawda w Międzyzdrojach byłem już trochę temu ale baza noclegowa się nie zmieniła – to świetny sposób na dobry odpoczynek ;)

 3. Sylwek pisze:

  Imprezy na plaży w Międzyzdrojach pamiętam do dzisiaj. Ale powiem wam, że ostatnio korzystałem z bazy wypoczynkowej Meteor i byłem zadowolony z wygodnych domków letniskowych nad samą plażą :-)

 4. Arkadiusz pisze:

  uwielbiam Międzyzdroje i te tamtejsze imprezy!! :)